Webmastering

strony WWW, które pracują

Oprócz stron-wizytówek, które przedstawiają firmę, pokazują produkty i podają kontakty budujemy strony, które pracują, pozwalające na zarabianie - realizowanie istotnych elementów działań firmy dzięki mechanizmom strony.

Najprostszym przykładem takich stron są sklepy internetowe, narzędzia do konfigurowania produktów (kolor fotela, wybór silnika, rodzaj lakieru na karoserii) i ich prezentacji. Cenna może być możliwość telekonferencji i prezentacji bez konieczności zmuszania swoich potencjalnych klientów do instalowania obcego oprogramowania na ich komputerach.

WebRTC*

Jeśli tylko zgodziłeś się, żeby Twoje przeglądarka mogła skorzystać z Twojej kamery przy komputerze lub w telefonie, możesz widzieć to, co ona widzi. Już wiesz, czy w miejscu gdzie jesteś, jest wystarczająco dużo światła i czy plan - właściwy.

Do skorzystania z technologii WebRTC nie potrzebujesz nic oprócz przeglądarki webowej i kamerki (choćby takiej w telefonie), zarówno po stronie nadawcy, jak i odbiorcy. Dostarczamy narzędzia - do telekonferencji, prezentacji, wykładów i wsparcia technicznego.

Pasek*

Najprawdopodobniej zanim przeczytałeś ten tekst, już poznałeś kilka wiadomości z przesuwającego się poniżej paska. Jesteśmy potomkami wielu pokoleń myśliwych, więc ruchomy cel jest ciekawszy ...

Na tej samej powierzchni swojej strony, możesz zmieścić dużo więcej informacji.

Nie unikamy stosowania dobrych, sprawdzonych i popularnych systemów zarządzania treścią i tworzenia dynamicznych stron WWW takich jak: Joomla, Wordpress czy Drupal, ale jesteśmy przekonani, że to nie zawsze wystarcza.


WebRTC – Nazwa technologii WebRTC nie ma innego związku z nazwą naszej firmy niż tylko to, że z niej chętnie korzystamy. Co może być zaskakujące, technologia WebRTC jest nowsza niż firma RTC.

Pasek – Dynamicznie czytana zawartość paska - dzięki uprzejmości WP.PL.